Ogłoszenia parafialne 2021

II NIEDZIELA ZWTYKŁA ROK B – 17 STYCZNIA 2021

1. Trwa nowenna do Bł. Męczenników Podlaskich przed liturgicznym wspomnieniem ich męczeństwa, które będziemy przeżywać 23 stycznia.

2. Tydzień modlitw o jedność chrześcijan rozpoczyna się w dniu jutrzejszym i potrwa do 25 stycznia. W tym roku hasłem przewodnim są słowa: „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc”

3. Diecezjalna Nowenna miesięcy przed 25 rocznicą beatyfikacji Wincentego Lewoniuka i jego towarzyszy rozpocznie się w sobotę 23 stycznia. Zapraszam na Eucharystię o godz. 8.00.

4. Niedzielę Słowa Bożego będziemy przeżywać w przyszłą niedzielę 24 stycznia.

5. Zbiórka do puszek dla poszkodowanych w czasie trzęsienia ziemi na Chorwacji w przyszłą niedzielę. Komunikat ks. Biskupa.

6. Dyżur sprzątania kościoła zakończyli mieszkańcy Łomnicy. Składam im podziękowanie. Proszę teraz, aby mieszkańcy Jamnik podjęli trud opieki nad naszym kościołem.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO – 10 STYCZNIA 2021

1.    W czwartek rozpoczniemy nowennę przed liturgicznym wspomnieniem bł. Męczenników z Pratulina.

2.    Dyżur na cmentarzu kończą mieszkańcy Babska. Składam im serdeczne podziękowanie. Proszę teraz, aby mieszkańcy Zawadówki podjęli dyżur na naszym cmentarzu od 13 stycznia do10 lutego.

3.    Trwają prace przygotowawcze do dalszej realizacji projektu: Ogród biblijny w Woli Wereszczyńskiej.

4.    Przygotowania do Jubileuszu 100 – lecia powstania parafii.

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM – 3 STYCZNIA 2021

1.    Dzisiaj I niedziela miesiąca. Osoby należące do KŻR zmieniają tajemnice różańcowe. Po Eucharystii o godz. 12.00 adoracja eucharystyczna.

2.    Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) w środę 6 stycznia. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Taca z tego dnia przeznaczona jest na misje.

3.    Pierwszy czwartek miesiąca. Msza św. wotywna o godz. 17.00.

4.    W czwartek o godz. 16.15 różaniec Wypominkowy. Będziemy modlić się za zmarłych polecanych przez mieszkańców Nowego Załucza.

5.    W przyszłą niedzielę święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia.